چرا تولیدی نقش جهان

  شرکت نقش جهان با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه  توزیع و تولید محصولات پلاستیک ،هم اکنون در زمره کاملترین واحد های تولیدی در زمینه نخ و طناب پلاستیکی در ایران است .این شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت ، عضویت در اتاق بازرگانی اصفهان ، خانه صنعت و معدن و تجارت جوانان ایران ، اتحادیه توزیع کنندگان مصنوعات پلاستیک اصفهان ، کمسیون برند اتاق بازرگانی اصفهان و بانک اطلاعات صادرکنندگان کشور می باشد. در طی مدت فعالیت با به کار گیری نیروهای جوان و متعهد ، استفاده از علوم و تکنولوژی های نوین ، پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی در زمینه فروش  و مشتری مداری صداقت و پایبندی به تعهدات ، ظرفیت تولید را  از ۱۲۰ تن در سال به بیش از ۲۶۰۰ تن در سال و تنوع  محصولات را  از ۵ مورد به بیش از ۵۰ مورد افزایش داده ایم .

محصولات شرکت شامل انواع طناب های پلاستیکی از سایز ۲ میلی متر تا ۲۶ میلی متر انواع نخ های  تابیده  ، کادویی ، بیلر و پرس و انواع  تورهای پلاستیکی و شلنگ  می باشد . بیشتراز ۷۰ درصد از  محصولات شرکت به  بازارهای بین المللی و منطقه ای و کشورهای هدف  صادر می گردد .

اولین و تنها شرکت تولیدی در زمینه طناب در ایران که دارای  استاندارد های  ISO 9001 ,ISO 14001 , OHSAS 18001   از شرکت TUV NORD آلمان و نشان استاندارد CE  از کشور ایتالیا  هستیم .