شرکت طناب نقش جهان سپاهان با بیش از ربع قرن تجربه و بیش از دو دهه سابقه فعالیت درخشان، از سال ۱۳۷۹  به همت یک جوان کارآفرین، که در ردیف ۵ کارآفرین برتر آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته، شروع به فعالیت کرد. آقای دکتر مسعود جمالی با اراده و پشتکار خود و پرسنل جوان، متعهد و دلسوزش، توانستند با بهره گیری از علوم و تکنولوژی های نوین، پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی در زمینه فروش، مشتری مداری و صداقت و پایبندی به تعهداتشان، کاملترین واحد تولیدی را در زمینه تولید نخ و طناب پلاستیکی در ایران و خاورمیانه با ۶۰ مدل محصول متنوع و ظرفیت تولید سالانه بیش از ۲۶۰۰ تن محصول بنیانگذاری نمایند.

کارخانه شرکت طناب نقش جهان سپاهان در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان واقع شده است.

دفتر مرکزی فروش این شرکت (فروشگاه جمالی) که عرضه مستقیم محصولات شرکت (بدون واسطه)، مشاوره و ثبت سفارش خرید را از تمام هموطنان عزیز هم در شهر اصفهان و هم در سراسر ایران انجام می دهد، در اصفهان، خیابان عبدالرزاق اصفهان، قبل از زیرگذر میدان امام علی (ع) واقع شده است.

دفتر مرکزی شرکت هم در خیابان هشت بهشت غربی، بین ملک و گلزار، مجاور هتل زنده رود در ساختمان امام رضا (ع)، طبقه دوم واقع شده است.

شرکت طناب نقش جهان با بیش از دو دهه سابقه فعالیت دارای آزمایشگاه مجهز جهت کنترل دقیق کیفیت محصولات بوده و بیش از ۷۰ درصد محصولات تولیدی خود را به خارج از کشور در بازارهای بین المللی و منطقه ای (خاورمیانه) صادر می نماید. در این شرکت تولید طناب پلاستیکی از سایز ۲ تا ۲۶ میلیمتر در رنگ ها و کیفیت های مختلف، انواع نخ های کشاورزی، کادویی، بیلر و پرس، تورهای مشبک مورد مصرف در بخش کشاورزی و صنعت و تولید رنگدانه های صنعتی انجام میگیرد.

این شرکت دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و عضو اتاق بازرگانی اصفهان می باشد. همچنین عضویت در اتاق های مشترک بازرگانی ایران و کویت، ایران و قزاقستان، عضویت در کمیته بین المللیICC، عضویت در انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و انجمن پلیمر استان اصفهان را در رزومه خود دارا می باشد. شرکت طناب نقش جهان سپاهان، اولین شرکت در زمینه تولید طناب در ایران است که دارای استانداردهای ISO 9001 ,ISO 14001 ,OHSAS 18001 از شرکت    TUV NORD آلمان و دارای نشان استاندارد CE  از کشور ایتالیا می باشد.

ما چندین مدل طناب را برای تقریباً هر زمینه ی مسکونی، تجاری، کشاورزی، صنعتی،حمل و نقل، بسته بندی، دریانوردی و… عرضه می کنیم. تجارت ما تماماً در مورد طناب است، به این معنی که شما تمام اطلاعات مربوط به یک محصول طناب را که ممکن است هنگام خرید از ما به آن نیاز داشته باشید، دریافت می کنید. محصولات ما با استانداردهای صنایع داخلی و استانداردهای بین المللی ISO تولید می شوند و می توانند مطابق با نیازهای مشتری گواهی شده و به کشورهای خاورمیانه مانند عراق، افغانستان، پاکستان، عمان، قطر و… صادر شود. در این شرکت یک سیستم مدیریت کنترل کیفیت وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که تمام تلاش ها برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا که از نظر عملکردی مفید، قوی، بادوام، سبک وزن، انعطاف‌پذیر، مقاوم در برابر سایش و مهم‌تر از همه، مقرون به صرفه هستند انجام می شود. ما به شدت کل فرآیند تولید را از ورود مواد خام به کارخانه تا تولید محصول کنترل می کنیم.

اهداف اصلی ما ارائه بالاترین کیفیت محصولات با نهایت رضایت مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت تست شده و تحویل به موقع محموله ها، ارائه طیف گسترده ای از محصولات در اندازه های مختلف ایده آل برای کاربردهای مختلف در تمام حوزه ها، سیاست های تجاری صادقانه و مسئولیت پذیر از نظر زیست محیطی، ظرفیت تولید انبوه و قیمت های رقابتی می باشد.

استانداردهای دریافتی شرکت گواهینامه های دریافتی شرکت افتخارات کسب شده شرکت